מיכל ינוב

מיכל ינוב

פרטי התקשרות

המכבים 9א הוד השרון
הוד השרון

תחומי פעילות

גריאטריה, וסטיבולרי וסחרחורות, קידום בריאות, רצפת אגן ובריאות האישה, רצפת אגן ובריאות הגבר, שיקום אורטופדי, שיקום נוירולוגי

שרותים נוספים

ביקורי בית

אודות

מיכל ינוב, פיזיותרפיסטית

אני מאמינה שתנועה היא התרופה הטובה והזמינה ביותר שאדם יכול להעניק לעצמו.

הוסמכתי כפיזיותרפיסטית והתחלתי לטפל בשנת 1990. מאז אני ממשיכה ללמוד ולהשתלם בקורסים לפיזיותרפיסטים בתחומים שונים, בעיקר האורתופדיים והנוירולוגיים.

מצאתי ששילוב פיזיותרפיה עם גישות שמתייחסות באופן שלם אל הגוף כולו יוצר שינוי משמעותי בהרגלי התנועה, מטפל ביעילות בבעיה הייחודית שבגללה הגיע המטופל, ועוזרת לגופו ליצור תשתית גופנית בריאה לאורך זמן.

במשך השנים התמחיתי במספר סוגי טיפולים. בעיקר בשיטת פאולה בה אני מטפלת מאז שנת 2000 ובשיטת אילן לב מאז שנת 2011 ואני משלבת אותם בעבודתי כפיזיותרפיסטית.

בשיטת פאולה לומד המטופל תרגילים בהתעמלות בריאותית עמוקה. הוא יכול להמשיך ולתרגל בכל זמן ובכל מקום. תרגול בשיטה זו יעיל במיוחד לטיפול בבעיות של רצפת האגן, של עמוד השידרה והמפרקים השונים, שיווי משקל ויציבה ובבעיות נשימה, עיכול מין ושתן.

בשיטת אילן לב המטופל שוכב או יושב והמטפל מניע את גופו לכל אורכו רוחבו ועומקו. הטיפול יעיל מאוד בשיקום בעיות אורתופדיות ונוירולוגיות רבות. עבור רוב המטופלים זהו גם טיפול נעים ביותר.

כאשר מגיע מטופל ,תוך שיחה אתו ומתוך הידע הרב שצברתי, אני מחפשת ומוצאת את הדרך או שילוב הדרכים המתאימות והיעילות ביותר לו ולטיפול בבעיה שממנה הוא סובל, וזאת תוך חשיבה לא רק על פתרון הבעיה המיידית אלא מתוך רצון לחזק את גופו, לאפשר לו למנוע היווצרות בעיות נוספות עד כמה שניתן ולהתמודד עם בעיות שעשויות להופיע בהמשך.

המלצות

תעודות ותמונות

מיכל

ינוב

המכבים 9א הוד השרון, הוד השרון