דן כהן פיזיותרפיה וכושר

דן כהן פיזיותרפיה וכושר

פרטי התקשרות

תחומי פעילות

שיקום אורטופדי, שיקום ספורטאים

שרותים נוספים

הסדר עם קופות חולים

אודות

דן הינו בוגר תואר ראשון בפיזיותרפיה משנת 2011. בעל רישיון מטעם משרד הבריאות. בוגר קורס מדריכי אימון גופני משנת 2007. דן בעל ניסיון רב שנים באבחון, טיפול ושיקום אורתופדי למגוון רחב מאוד של בעיות ופציעות: ספורטאים תחרותיים, ספורט חובבני, בני נוער וילדים, דן עובד גם עם הקהל הרחב לפתרון כאבי שריר שלד, הכנה לניתוחים אורתופדיים ושיקום לאחר ניתוח.

בנוסף דן מלווה ספורטאים ומכין אותם לאירועים פיזיים כגון גיבושים ומיונים לצה"ל וליחידות נוספות במשרד הביטחון, תחרויות ריצה וטריאתלון ועוד. דן עובד עם קבוצות שונות כגון טניס, כדורשת, כדורמים ועוד- לשיפור הישגי הספורטאים.

לדן הכשרה וידע בתחום התאמת מדרסים ללקוחות שונים ולספורטאים.

דן הינו ספורטאי בתחום הטריאתלון ואיש ברזל.

המלצות

נמרוד גרינברג:
"הגעתי לדן לאחר ניתוח כתף (חיבור מחדש של גיד) בעקבות פציעת שחייה.
כשרק נפגשנו הייתי מאוד פסימי , מצב הכתף היה רע ולא ראיתי איך ניתן לשנות זאת בצורה ניכרת. אבל דן היה מקצועי קשוב ונחוש להחזיר אותי לנקודה בה עצרתי , לחזור להתחרות.
לאחר 4 חודשים של טיפולים ומתן דגש על הצרכים של תנועות השחייה חזרתי לתפקוד מלא ובקרוב אני חוזר להתחרות."

רום בכור:
"פניתי לדן בעקבות כאב בברך עקב מאמץ בריצות ארוכות. לאחר מפגש אחד כבר ירדו הכאבים בצורה משמעותית בזכות התרגילים והכלי עזר שקיבלתי.
מקצועי ביותר, נתן ליווי טלפוני ועזרה יום יומית במהלך כל התהליך. ידע לכוון אותי ולהתמקד במטרות שלי ולהפחית את הכאב גם לטווח הארוך. מומלץ מאוד, גם זמין לשאלות וגם בעל ידע מקצועי נרחב."

תעודות ותמונות

דן

כהן