מריה אורלובה

מריה אורלובה

פרטי התקשרות

תחומי פעילות

גריאטריה, הדרכה למניעת פצעי לחץ, התאמת אביזרי עזר, טיפול בחולי דמנציה, טיפול ושמירה על התפקוד במחלות נוירולוגיות, טיפול פליאטיבי, ירידה תפקודית, ירידה תפקודית, מחלות נוירולוגיות, מניעת נפילות, מצב כרוני לאחר ניתוחים אורטופדים, שיקום אורטופדי, שיקום בית, שיקום לאחר אירוע מוחי, שיקום לאחר אישפוז, שיקום לאחר החלפת מיפרקים, שיקום לאחר ניתוחים אורתופדים, שיקום לאחר ניתוחים נוירולוגים במוח ובעמוד שדרה, שיקום לאחר שברים, שיקום נוירולוגי

שרותים נוספים

ביקורי בית

אודות

נעים מאוד, אני מריה אורלובה, פיזיותרפיסטית מוסמכת מטעם אוניברסיטת תל אביב, מאמנת כושר ובריאות ומדריכת פילאטיס מזרן שיקומי.
אני עוסקת במתן טיפולי פיזיותרפיה בתחומים הבאים: שיקום אורטופדי, וסטיבולרי ונוירולוגי; פיזיותרפיה לגיל השלישי; שיקום לאחר אשפוז ממושך ו/או אירוע טראומטי אחר; אימון אוכלוסיות מיוחדות הסבולות ממחלות כרוניות, התאמת אביזרי עזר לניידות וסביבה ביתית.
מגיעה עד לביתכם באשדוד עם כל ציוד הנדרש לטיפול מהנה ומדוייק למטרות וצרכים שלכם – מדרגות, גומיות, משקולות, כדורים, משטחים נעים וציוד לתרגול שיווי משקל, אמצעים טכנולוגיים המאשפרים אימון אינטראקטיבי וניטור תוצאות ועוד.
אני מאמינה בטיפול אקטיבי פונקציונלי תפקודי. הדגש הוא על עשייה משותפת לעבר מטרה לשפר איכות חיים דרך שיפור יכולת לתפקד בחיי היום יום. אני מאוד אוהבת את העבודה עם האוכלוסיה המבוגרת, הם מכירים את עצמם ואת גופם היטב, מודעים לחוזקותיהם וחולשותיהם. אלו האנשים הכי משקיעים ומגוייסים לתהליך.
דוברת עברית, רוסית ואנגלית.

המלצות

תעודות ותמונות

מריה

אורלובה